Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Termin: 21 lutego 2018 r. w godzinach  10.00- 12.30

Miejsce: EŁK,  Park Naukowo-Technologiczny, ul. Podmiejska 5

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:

• przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ełku lpielk@warmia.mazury.pl do 16 lutego 2018 r. godz. 14:00.
  • potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.
Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa.

Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.
Program spotkania

Spotkanie poprowadzą: przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Gołdapi oraz reprezentant Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi. Podczas spotkania zostanie omówiona specyfika projektów realizowanych przez powyższe instytucje.

Lokalny Punkt Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku:
tel. 87 610 07 77, 87 734 11 10/09, email: lpielk@warmia.mazury.pl.

Do pobrania:

Agenda spotkania